قوانین و مقررات

قوانین و مقررات عمومی

1 – فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

2 – تمامی تخفیفات ارائه شده، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند.

3 – این وب‌سایت متعلق به گروه “سامانه تاج (تسهیلات ازدواج جوانان)” می‌باشد . سامانه تاج دسترسی و استفاده شما از این سایت را منوط به قبول شرایط مربوطه می‌داند که با دسترسی و استفاده از این سایت شما این شرایط را قبول کرده‌اید.

4 – کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای سایت متعلق به ” سامانه تاج (تسهیلات ازدواج جوانان) ” بوده و  هرگونه سوءاستفاده از محتویات سایت ممنوع و شامل پیگیرد می باشد.

5 – این سامانه متعهد به احترام به حریم خصوصی اطلاعات شخصی افرادی است که با آنها ارتباط دارد.

6- هریک از دارندگان تاج کارت تنها مجاز است از کارت خود برای استفاده از مراکز طرف قرارداد، استفاده نماید و استفاده دیگران از تاج کارت برای پرداخت هزینه‎ ها، تخلف محسوب می‎ شود.

7-دارندگان محترم تاج کارت در صورت مشاهده هر گونه تخلف یا کوتاهی مانند اعلام بهای مازاد برای کالا یا خدمات، افت کیفیت خدمات‎ دهی، و …، از سوی پذیرندگان خدمات ویژه، باید مورد را به امور مشتریان تاج کارت گزارش نمایند و شخصا با پذیرنده خدمات برخورد نداشته باشند.

8 –در زمان ثبت نام، متقضی محترم موظف است، تمام اطلاعات مورد نیازخود در مورد تاج کارت را قبل ثبت نام از طریق اطلاعات موجود در سایت سامانه کسب نمایید؛ تا در زمان پر کردن فرم های ثبت نام صحت اطلاعات وارد شده را تایید نمایید و درصورت عدم صحت اطلاعات، مسئولیت آن را به عهده بگیرد. سپس از تفهیم قابلیت های چندمنظوره تاج کارت و نحوه فعال سازی آن را از طریق اطلاعات موجود در سایت و کسب اطلاع کامل از خدمات تاج کارت و غیرقابل برگشت بودن هزینه اقدام به ثبت نام و خرید آن نماید. همچنین باید توجه داشته باشد که خدمات این کارت صرفا در زمینه ارائه تخفیفات خرید می باشد و به دلیل اینکه خدمات تاج کارت توسط شبکه پذیرندگان طرف قرارداد این سامانه ارائه می گردد لذا مسئولیت کامل خدمات ارائه شده از لحاظ کمی و کیفی با پذیرندگان بوده و شرکت در این زمینه مسئولینی ندارد لذا با علم کامل از این موضوع اقدام به خرید نموده و هرگونه اعتراضی را از خود سلب و ساقط نماید.

9- پس از ثبت نام و ثبت خرید تاج کارت در سامانه، سفارش متقاضی پس از 3 الی 7 روز کاری به آدرس اعلامی در فرم ثبت نام ارسال خواهد شد.

 

قوانین و مقررات پذیرندگان تاج کارت

  • ارائه دهندگان خدمات متعهد هستند از هر گونه اقدامی برای شناسایی دارنده‎ ی تاج‎ کارت خودداری نمایند و شناسایی اتفاقی نیز باید صرفا منجر به تکریم بیشتر دارنده‎ ی تاج کارت شود.
  • ارائه‎ دهندگان خدمات به پذیرش مسئولیت و پاسخگوئی هر گونه سوء‎رفتار در اجرای تعهدات و خدمات موضوع قرارداد نسبت به مخاطبین تاج کارت، متعهد می‎ باشند.