سفارش تاج کارت

فروش آنلاین تاج کارت الکترونیکی

یکی از ابزارهای  اصلی سامانه تاج برای ارائه خدمات بهینه به مخاطبین محترم، یک کارت اعتباری با عنوان تاج کارت می‌باشد، روش کار به این صورت است که مبلغ تراکنش شما همان قیمت درج شده در اتیکت های فروشگاه یا نرخ نامه‌ای است که همواره از طریق کانال یا سایت مجموعه اطلاع رسانی میگردد. سپس تخفیف مورد نظر آن پذیرنده که در کانال و سایت های مجموعه قید شده، طی 24 ساعت آتی به تاج کارت شما برگشت داده خواهد شد و شما مجدد میتوانید از آن موجودی در شبکه تاج کارت استفاده نمائید.

  • مدت اعتبار تاج الکترونیک در سامانه تاج از زمان ثبت نام 2 سال می باشد و استفاده ازخدمات سامانه تاج در این مدت بدون محدودیت می باشد.
  • ثبت نام برای همه افراد متاهل آزاد می باشد و فقط در استان قم قابل استفاده است.
  • اطلاعات ارائه شده به سامانه تاج کاملا محرمانه بوده و به هیچ وجه امکان سوء استفاده وجود ندارد؛ لذا بمنظور ارائه هرچه بهتر خدمات خواهشمند است در هنگام ثبت نام تمام اطلاعات خود را بصورت کامل درج نمایید.

  • مسئولیت عدم صحت اطلاعات وارد شده بعهده ثبت نام کننده می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل مرتبط، سامانه هیچ مسئولیتی را عهده دار نمی باشد.

  • ویرایش اطلاعات ثبت شده در سامانه به هیچ وجه برای کاربر امکان پذیر نمی باشد در صورت اشتباه در ورود اطلاعات لطفا با مسئول سامانه تماس حاصل فرمایید.
  • در زمان ثبت نام، متقضی محترم موظف است، تمام اطلاعات مورد نیازخود در مورد تاج کارت را قبل ثبت نام از طریق اطلاعات موجود در سایت سامانه کسب نمایید؛ تا در زمان پر کردن فرم های ثبت نام صحت اطلاعات وارد شده را تایید نمایید و درصورت عدم صحت اطلاعات، مسئولیت آن را به عهده بگیرد. سپس از تفهیم قابلیت های چندمنظوره تاج کارت و نحوه فعال سازی آن را از طریق اطلاعات موجود در سایت و کسب اطلاع کامل از خدمات تاج کارت و غیرقابل برگشت بودن هزینه اقدام به ثبت نام و خرید آن نماید. همچنین باید توجه داشته باشد که خدمات این کارت صرفا در زمینه ارائه تخفیفات خرید می باشد و به دلیل اینکه خدمات تاج کارت توسط شبکه پذیرندگان طرف قرارداد این سامانه ارائه می گردد لذا مسئولیت کامل خدمات ارائه شده از لحاظ کمی و کیفی با پذیرندگان بوده و شرکت در این زمینه مسئولینی ندارد لذا با علم کامل از این موضوع اقدام به خرید نموده و هرگونه اعتراضی را از خود سلب و ساقط نماید.

با خیال راحت ازدواج کنید، کنارتان هستیم…

امیدواریم بتوانیم خدمات متمایزی را به دارندگان تاج کارت ارائه دهیم و همراه با هم زندگی شیرین تری را تجربه کنیم.